Hák Daniel, Dolní 490, 512 44 Rokytnice nad Jizerou

úvod
ceník
balkony - terasy
Ploché stŘechy
Základy domů
fotogalerie

Dotazy Volejte na číslo:
+420 775 128 018
 
nebo pište na:
izolacehak@gmail.com

VÍCE FOTEK NAJDETE NAInspirace pro vás

Po neustálých problémech se zatékáním na ploché střeše řadového domu se majitel rozhodl pro kompletní výměnu celého hydroizolačního systému. Použili jsme fólii Sikaplan barvy světle šedé s velmi kvalitními systémovými plechy Sika.


Zde vidíte opravené úžlabí mezi střechami. Fólie jsou ideálním materiálem  na tato místa. Nevadí jim velké množství vody, sněhu ani zaledování. Zde byl použit materiál Alkorplan barva antracitová.

 
 

Atiky potažené fólií.Detail závětrné lišty na konci atiky s vyvýšením, aby voda nestékala na fasádu. Pohled ze středu střechy.


Pustíme se i do větších zakázek. Maximálně do 1500m2. 


Pokud máme izolovat asfaltovými pásy, tak pouze modifikovanými SBS. Jiné nepoužíváme. 
   IZOLACE stŘECH A ÚŽLABÍ
 
Proč opět izolovat fóliovými systémy?
Velkou výhodou je rychlost pokládky izolační vrstvy a to i v středně nepříznivém počasí.
Fólie se dokonale svaří se systémovým opechováním. V budoucnu tak nedochází k odtržení hydroizolačního materiálu od plechu a následnému zatékání.
Fólií se dá potáhnou cokoliv. Ukončení se provede systémovou lištou. Potáhneme větrací šachty, komíny, atiky, žlaby, prostupy, atd.

Případné poškození se rychle najde a lehce opraví.

  
     Kvalita materiálu se dá jednoduše popsat takto:
Kdyby jsme ucpali svody a po stranách měli stěny, tak vám na střeše vznikne bazén. Jiné materiály, než jsou fólie by to vydrželi maximálně pět let a nastal by velký problém. Fólie je pružná a přitom pevná. Je UV stabilní a proto nekřehne.

  Podrobnosti k systému:
Můžete si vybrat různé barvy, než standartní světle šedou. Třeba tmavě šedou, antracitovou, cihlově červenou, černou a hnědou. Příplatek za barvu je od 0 do 15%.
Vše musí být řádně ukotveno k podkladu, proto používáme správný kotevní materiál, který nekoupíte v žádném železářství a proto není zrovna nějak levný. Při zateplení střechy tvoří kotevní materiál nemalou částku v rozpočtu. Čím větší zateplení, tím dražší kotvy.
Špatně ukotvená střecha jednou v budoucnu ulétne. Nebo také ne, když budete mít trochu štěstí.K tmelení detailů používáme výhradně polyuretanové tmely. Jsou schopny dlouhodobě odolat nepříznivým podmínkám.A tady vidíte postupnou přeměnu starého úžlabí. Odřízli jsme starou krytinu a úžlabí rozšířili. Zateplili, vybednili OSB deskami a nakonec potáhli fólií. Výsledek můžete vidět vlevo nahoře. 
Stará asfaltová střecha

Plocha zateplena skladbou polystyrenu o síle 26 cm. Atiky byly navýšeny o 12 cm polystyrenem a OSB deskami. Tím vznikla naprostá rovina plochy a rohů. Zároveň se zlevnilo kotvení. Nakonec jsme vše oplechovali a potáhly fólií Fatrafol.
 
Stránky vytvořil - Hák Daniel - 2012 za použití šablony  Web Page Templates
 Galerie   |   Reference   |   Kontakt
 
 
Design downloaded from free website templates.